Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

KYO Legal Hukuk Bürosu, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ekibimiz, girişim sermayesi ve start-up hukuku, birleşme ve devralmalar, kurumsal dönüşüm ve kurumsal uyumluluk, veri koruma hukuku, iş hukuku, aile hukuku, boşanma hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere farklı alanlarda tecrübe sahibi avukatlardan oluşmaktadır. Hukuk büromuz Türkçe ve İngilizce hizmet vermektedir.

KYO Legal, kurumsal alanda veri koruma hukuku, sürdürülebilirlik uyum projeleri, girişim sermayesi ve start-up hukuku, yapay zekâ başta olmak üzere bilişim hukuku, şirket kuruluşu/tasfiyesi/nevi değişimi, aile şirketleri ve girişimlere kurumsallaşma danışmanlığı hizmeti verilmesi başta olmak üzere geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uyuşmazlık çözümleri alanında boşanma başta olmak üzere veraset, velayet, nafaka, 6284 sayılı kanun uyarınca koruma kararı alınması, infazı ve takibi ile aile hukuku, kira uyuşmazlıkları başta olmak üzere gayrimenkul hukuku, asliye ve ağır ceza mahkemelerinde görülen her türlü ceza davası, iş hukukuna ilişkin tazminat, alacak ve hizmet tespit başta olmak üzere her türlü uyuşmazlık bakımından dava takip ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

KYO Legal, dinamik kadrosuyla yerli ve yabancı menşeli müvekkillerinin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve etkili şekilde karşılamayı hedefler. Farklı hukuk disiplinlerini benimseyen avukatlarımız, müvekkillerine hukukun farklı alanlarında, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda, dava ve icra süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra anonim ve limited şirketler başta olmak üzere kurumsal müvekkillerine de hukukun her alanında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ortaklarımız

Furkan Ökse

Türkiye, Ortak Avukat

Profili Görüntüle
Gamze Müge Kan

Türkiye, Ortak Avukat

Profili Görüntüle

Hukuki Danışmanlık Formu
    Aydınlatma Metnine buradan ulaşablirsiniz.

    Hukuki danışmanlığa mı ihtiyacınız var?